Niekedy aj vy možno rozmýšlate nad tým , či idete správnym smerom a či ste na dobrej ceste za svojimi cieľmi .Možno si kladiete otázku: „Funguje pre mňa zákon príťažlivosti?“

Aj keď hlboko vo vnútri vieme, že všetko sa deje pre naše vyššie dobro ,  vždy je  príjemné získať trochu upokojenie v podobe nejakého signálu ,že sa nachádzame na tej správnej frekvencii.

1. Všade vidíte číslo 111 alebo 1111 alebo 11:11

Nech je číselná postupnosť akákoľvek, tieto „anjelské“ čísla sú silnou formou komunikácie, aby ste vedeli, že idete správnym smerom.

Môžete vidieť napríklad značku auta s číslom 111 alebo uvidíte často na hodinkách 11:11.

2.Cítite sa spokojnejšie

Zákon príťažlivosti funguje iba na základe vami stanovených myšlienok a zámerov. Takže ak eliminujete negatívne myšlienky a budete dávať pozitívnu energiu do svojich zámerov  budete sa  celkovo vo svojom živote cítiť lepšie . Ak ste sa v poslednom čase cítili bezstarostnejšie a šťastnejšie, potom pravdepodobne pre vás funguje zákon príťažlivosti.

3.Príde vám do života viac hojnosti

Váš prirodzený stav je mať dostatok a vesmír to pre vás chce, pretože si to zaslúžite. Ak pre vás pracuje zákon príťažlivosti , často môžete zistiť, že za neočakávaných okolností narazíte na čoraz viac peňazí.

Ak máte veľké sny a ciele,  môžete sa dostať aj na vysoké sumy a pritiahnuť si do života presne takú sumu , na akú sa nastavíte.

4.Vaša intuícia sa zrýchľuje

Všímate si , že často poviete niečo skôr ako vaša kamarátka? Alebo idete zavolať niekomu a on práve volá vám ? Alebo idete k telefónu než práve zazvoní?

Keď ste naladení na správnej frekvencii ,cítite to.

5.Máte viac synchronicity

Jedným z najjasnejších znakov toho, že zákon príťažlivosti pre vás pracuje, je výrazné zvýšenie synchronicity. Môže to mať rôzne podoby.

Môžete  napríklad cítiť ako sa vám otvárajú nové možnosti, ako náhodne stretáte nových ľudí, ktorí vám môžu pomôcť v tom , čo potrebujete a ktorí vás môžu posunúť. Povedzte  „áno“ novým príležitostiam a možnostiam, ktoré vám život ponúka .

6. Váš spánok je kľudnejší a vaše sny sú hlbšie

Keď sa uvoľníte a udržiavate si pozitívne myslenie,  vaše sny sa stanú živšími, pokojnejšími a skutočnejšími.

Vášmu podvedomiu sa páči , že si volíte pozitívne myslenie a že ste si zvolili pozitívne emócie a naopak negatívne eliminovali a preto sa stres, úzkosť a obavy nemusia prejavovať vo vašich snoch.

7. Vytvárate si život, ktorý ste vždy chceli

Svoje sny a túžby začnete prejavovať oveľa rýchlejšie. Keď získate hybnú silu a začnete vytvárať život, ktorý máte radi, vesmír vám bude naďalej zasielať viac hojnosti, šťastia a lásky.Všetko vám postupne bude zapadať do seba ako skladačka.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn